Věnujeme se přirozené komunikaci s koňmi a proto je pro nás důležitá naše komunikace i náš neverbální projev, který je spojený s osobností nás samotných. Již nějakou dobu na našich kurzech pozorujeme, že pro některé je náročné vyjádřit, to co se v nich odehrává a jsou tak méně čitelní pro okolí nebo naopak mají až moc energie, kterou neumí usměrnit a tak působí někdy až zbrkle.

Rozhodli jsme se propojit svět lidského projevu s tím koňským. Rády bychom vaše děti pozvaly na 1denní akci, na které nás čeká několik seberozvojových her, které posléze převedeme do her s koňmi. Tento program bude trochu nevšední, nebude totiž o samotném ježdění, ale o tom jak posílit sám sebe a vztah s koňmi. Kurz je vhodný i pro děti, které koníkům už tolik nedůvěřují. Koho koně fascinují a bytí s nimi je pro ně vším, ten bude na správném místě ve správný čas.

Pro letošní rok je pro Vás připraven termín 17.9.2023, který je určen pro děti od 8 do 12 let. Kurz začne v 9:30 hodin a rozloučíme se v 16:30 hodin. Oběd, svačina a pitný režim je v ceně kurzu.

Cena: 1.400 Kč

Společné zážitky s dětmi prožijí Anežka, Petra a Julie

pro přihlášení klikni ZDE

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek